Wstrzymanie funkcjonowania infolinii przy portalu www.informacjekoronawirus.pl

Szanowni Państwo, obserwując zdecydowanie zmniejszone zapotrzebowanie na wsparcie świadczone przez naszych ekspertów oraz psychologa przy pomocy infolinii, podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu jej funkcjonowania.

Dziękujemy Państwu za wszystkie rozmowy i mamy nadzieję, że otrzymane od nas wskazówki były dla Państwa przydatne i pomocne. W razie pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji poprzez email informacjekoronawirus@pgf.com.pl oraz przy pomocy czata online.

Będziemy obserwować sytuację i jesteśmy gotowi, w przypadku potrzeby, wznowić funkcjonowanie Infolinii. Informację o tym będziemy umieszczać na stronie www.informacjekoronawirus.pl w „Aktualnościach”.

Pozdrawiamy, dziękując jednocześnie wszystkim ekspertom, którzy w minionych miesiącach zdecydowali się wspierać funkcjonowanie Infolinii i dzielić ze wszystkimi dzwoniącymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
Ankieta nt. webinarów – oceń, zaproponuj – wypełnij i podziel się swoją opinią!