Webinarium X: Polskie apteki i ich Personel po dwóch miesiącach pandemii – co dalej?

W imieniu Polskiej Grupy Farmaceutycznej zapraszamy Państwa na kolejny webinar, organizowany w ramach inicjatywy #FarmacjaDlaFarmaceutów (www.farmacjadlafarmaceutow.pl). Tym razem tematem spotkania będzie z jednej strony podsumowanie tego, co już za nami, a z drugiej, przyjrzenie temu, co czeka polską farmację w nadchodzącym czasie.

Tematy spotkania:

👉 Rola polskich farmaceutów w dobie pandemii COVID-19 – jakie wnioski warto wyciągnąć z tego doświadczenia na przyszłość?

👉Recepty farmaceutyczne – pierwsze doświadczenia po zmianach wprowadzonych 1 kwietnia 2020 roku,

👉 Ustawa o zawodzie farmaceuty – oczekiwania i nadzieje Farmaceutów związane z jej zapisami / aktualizacją informacji na jej temat.

Poznaj naszego prelegenta!

👉 Dr n. farm. Mikołaj Konstanty – doktor n. farmaceutycznych, specjalista farmacji aptecznej, kierownik apteki, manager z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu i zarządzaniu apteką korporacyjną, trener, opiekun specjalizacji z zakresu farmacji aptecznej. Dysertację doktorską z zakresu roślinnych suplementów diety obecnych w polskich aptekach obronił w 2011 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu leku roślinnego. Od 2014 roku współtworzy przy Śląskiej Izbie Aptekarskiej w Katowicach, Aptekarską Grupę Wsparcia Radix – wirtualna sieć stawiająca na rozwój aptek indywidualnych. Od stycznia 2016 członek Naczelnej Rady Aptekarskiej. W 2019 roku został wybrany na Prezesa Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej VIII kadencji.

🖱 Wejdź na: https://informacjekoronawirus.pl/webinarium/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
Sprawdź, czym różnią się objawy koronawirusa SARS-CoV-2 od przeziębienia, grypy czy kataru siennego!