WEBINAR XIX – Czy to już druga fala SARS-COV-2

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów pt. “COVID-19 – czy to już druga fala?”.

Tematy spotkania:

👉 Jak wygląda sytuacja związana z przypadkami w Polsce na tle Europy i świata.
👉 Co czeka nas jesienią – przewidywania, pytania i odpowiedzi.
👉 Czy po opanowaniu obecnej sytuacji wirus będzie powszechnym wirusem podobnie jak wirus grypy H1N1 z 2009 roku?

Na temat tych zagadnień porozmawiają nasi specjaliści. Zachęcamy do zadawania pytań, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.

Więcej informacji o webinarze na stronie www.informacjekoronawirus.pl/webinarium oraz na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/211290193645516/

Poznaj naszych prelegentów!

👨‍⚕️ dr Joanna Bogusz – Pracuje w Zakładzie Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru NIZP-PZH. Bierze udział w pracy epidemiologicznego ośrodka koordynującego ogólnoświatowe programy eradykacji chorób zakaźnych Światowej Organizacji Zdrowia na terenie Polski. W 2017 roku ukończyła studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada specjalizację z epidemiologii (2017) oraz zdrowia publicznego (2019).

👨‍⚕️ dr n. farm. Piotr Merks – przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach (EPhEU). Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.

Do zobaczenia❗

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
Ankieta nt. webinarów – oceń, zaproponuj – wypełnij i podziel się swoją opinią!