Webinar XIII – Rola farmaceuty w zespole interdyscyplinarnym – zespół żywieniowy w szpitalach onkologicznych i onkohematologicznych.

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów pt. “Rola farmaceuty w zespole interdyscyplinarnym – zespół żywieniowy w szpitalach onkologicznych i onkohematologicznych.”

Podczas webinaru poruszymy również następujące zagadnienia:
– Potencjał merytoryczny farmaceuty w zespole interdyscyplinarnym.
– Polityka „zero waste” w zakresie zarządzania leczeniem żywieniowym.
– Analiza potrzeb w zakresie preparatów specjalnego przeznaczenia medycznego oraz leków do leczenia żywieniowego, a rodzaj kliniki.
– Weryfikacja działań zespołu z poziomu apteki szpitalnej.

Poznaj naszych prelegentów!

dr n. farm. Piotr Merks – przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach (EPhEU). Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.

dr n. med. Agata Kasprzyk (d. Lewandowska) – dietetyk kliniczny. Od 2013 roku związana z Instytutem Hematologii i Transfuzjologii, gdzie od 2015 roku sprawowała funkcję szefa zespołu żywieniowego. 2016 roku jako główny autor, otrzymała nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca za najlepszą publikację pod tytułem „Leczenie żywieniowe w onkohematologii” od czasopisma Hematologia. Od 2010 roku jest czynnym wykładowcą Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada certyfikaty kursów ESPEN, Leonardo da Vinci Life Long Learning Programme (LLL) w zakresie leczenia żywieniowego w onkologii i chirurgii bariatrycznej.

Więcej na www.informacjekoronawirus.pl/webinarium 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
Wskazówki: Jak unikać mimowolnego dotykania twarzy