Webinar XII – Prezentacja wyników badania nt. roli polskiego personelu aptecznego w dobie pandemii COVID-19

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów pt. “Prezentacja wyników badania nt. roli polskiego personelu aptecznego w dobie pandemii COVID-19”

Podczas najbliższego webinaru zaprezentujemy i omówimy wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego w dn. 11 marca – 24 maja 2020 wśród przedstawicieli polskiego personelu aptecznego w ramach inicjatywy #FarmacjaDlaFarmaceutow.

Podzielimy się z Państwem wnioskami, uwagami i obserwacjami wynikającymi z ankiety przeprowadzonej wśród kilkuset właścicieli aptek, farmaceutów oraz techników farmaceutycznych.


Poznaj naszych prelegentów!

dr n. med. Walentyn Pankiewicz, farmaceuta – W aptece (niemal) nieprzerwanie od 17 lat. W tym czasie można powiedzieć, że poznałem wszystkie aspekty farmacji. Rozpoczynałem pracę jako stażysta w aptece szpitalnej, gdzie przerobiłem tonę receptury. Zaraz potem apteka przy pogotowiu ratunkowym – nie było łatwo, ale też nie było nudno. Po drodze osiedlowa apteka, chwila przerwy na doktorat. Później znów apteka – tym razem już jako kierownik w kilku sieciowych aptekach oraz krótko koordynator niewielkiej sieci. Od 5 lat w aptece specjalizującej się między innymi w recepturze, gdzie pełnię rolę kierownika. Od 2010 roku Członek Królewskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Wielkiej Brytanii.

dr n. farm. Piotr Merks – przewodniczący Związku Zawodowego
Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków
Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach. Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.

Wejdź na: https://informacjekoronawirus.pl/webinarium/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
Premier: Podjęliśmy decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych