Webinar XII – Prezentacja wyników badania nt. roli polskiego personelu aptecznego w dobie pandemii COVID-19

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów pt. “Prezentacja wyników badania nt. roli polskiego personelu aptecznego w dobie pandemii COVID-19”

Podczas najbliższego webinaru zaprezentujemy i omówimy wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego w dn. 11 marca – 24 maja 2020 wśród przedstawicieli polskiego personelu aptecznego w ramach inicjatywy #FarmacjaDlaFarmaceutow.

Podzielimy się z Państwem wnioskami, uwagami i obserwacjami wynikającymi z ankiety przeprowadzonej wśród kilkuset właścicieli aptek, farmaceutów oraz techników farmaceutycznych.


Poznaj naszych prelegentów!

dr n. med. Walentyn Pankiewicz, farmaceuta – W aptece (niemal) nieprzerwanie od 17 lat. W tym czasie można powiedzieć, że poznałem wszystkie aspekty farmacji. Rozpoczynałem pracę jako stażysta w aptece szpitalnej, gdzie przerobiłem tonę receptury. Zaraz potem apteka przy pogotowiu ratunkowym – nie było łatwo, ale też nie było nudno. Po drodze osiedlowa apteka, chwila przerwy na doktorat. Później znów apteka – tym razem już jako kierownik w kilku sieciowych aptekach oraz krótko koordynator niewielkiej sieci. Od 5 lat w aptece specjalizującej się między innymi w recepturze, gdzie pełnię rolę kierownika. Od 2010 roku Członek Królewskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Wielkiej Brytanii.

dr n. farm. Piotr Merks – przewodniczący Związku Zawodowego
Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków
Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach. Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.

Wejdź na: https://informacjekoronawirus.pl/webinarium/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
Wstrzymanie funkcjonowania infolinii przy portalu www.informacjekoronawirus.pl