Webinar: Obowiązki i rola apteki szpitalnej w dobie pandemii COVID-19

W imieniu Polskiej Grupy Farmaceutycznej oraz Urtica Sp. z o.o. zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym spotkaniu online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów, pt. „Obowiązki i rola apteki szpitalnej w dobie pandemii COVID-19”.

Kiedy?
Środa – 15 kwietnia o 21:00!
Nasi eksperci ponownie przekażą Wam dawkę wiedzy o COVID-19.
Webinar odbędzie się za pomocą Facebook Live.
Dołącz do wydarzenia, aby nie przegapić: https://www.facebook.com/events/875233422993717/

Dowiedz się więcej o webinarach:
Sprawdź również: www.informacjekoronawirus.pl/webinarium


Potrzebujesz specjalistycznej wiedzy o Koronawirusie, jednak trudno Ci znaleźć rzetelne źródło informacji? Infolinie są zajęte, nie masz kogo zapytać o radę? Dowiedz się więcej o COVID-19 od naszych specjalistów!


Tematy, które omówimy 15 kwietnia to między innymi:
👉 Aktualna sytuacja epidemiologiczna.
👉 Przechowywanie odpowiednich zapasów właściwych leków oraz innych produktów i urządzeń medycznych w celu zaspokojenia potrzeb.
👉 Zapobieganie i kontrola zakażeń w aptece.
👉 Współpraca z innymi pracownikami ochrony zdrowia w zapewnianiu opieki i wsparcia dla pacjentów.


⏰ Odpowiedzi na te i wiele innych waszych pytań poszukamy podczas nadchodzącego Webinaru już w najbliższą środę – 15 kwietnia o 21:00!

💡 Swoją wiedzą podzielą się z nami specjaliści, doświadczeni farmaceuci cenieni na świecie:

🔬 dr n. farm. Piotr Merks – przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach (EPhEU).
Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.

🔬 specjalistka Joanna Bogusz – pracuje w Zakładzie Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru NIZP-PZH. Bierze udział w pracy epidemiologicznego ośrodka koordynującego ogólnoświatowe programy eradykacji chorób zakaźnych Światowej Organizacji Zdrowia na terenie Polski. W 2017 roku ukończyła studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada specjalizację z epidemiologii (2017) oraz zdrowia publicznego (2019).

Już teraz możesz zadawać pytania, nad którymi pochylą się nasi specjaliści!
Sprawdź również nasze wcześniejsze spotkania: www.informacjekoronawirus.pl/webinarium

Dołącz do nas!

Organizator cyklu: Polska Grupa Farmaceutyczna w ramach #FarmacjaDlaFarmaceutów #PGFpomagamy
Partner edycji: Urtica
Twórcy edycji: dr n. farm. Piotr Merks, specjalistka Joanna Bogusz

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
GIS: nie ma możliwości odmowy wykonania testów