PGF, Urtica oraz Pharmalink uruchomiły portal www.pomagamyszpitalom.pl

Dostawcy leków poszukują najbardziej potrzebnego zaopatrzenia szpitali!

W obliczu dynamicznie rozwijającej się sytuacji wiele instytucji, firm i osób podejmuje rozmaite inicjatywy mające na celu udzielenie wsparcia lekarzom i farmaceutom. Zwiększone wsparcie oferują również najwięksi dostawcy leków w Polsce, którzy uruchomili portal www.pomagamyszpitalom.pl

Przy pomocy platformy elektronicznej przedstawiciele szpitali mogą w szybki i prosty sposób zgłosić zapotrzebowanie i zapytania o dostępność produktów medycznych. „Zależy nam na utrzymaniu ciągłości funkcjonowania placówek medycznych” – mówi Tomisław Bensari, Prezes Zarządu Urtica Sp. z o.o. – „Stale monitorujemy stany magazynowe i poszukujemy leków oraz elementów zaopatrzenia niezbędnego do stałego funkcjonowania aptek czy szpitali. Zrobimy wszystko, aby wspólnie dbać o bezpieczeństwo i zdrowie każdego lekarza oraz Pacjenta” – dodaje.

Przedstawiciele szpitali, którzy chcą uzyskać pomoc proszeni są o odwiedzenie strony internetowej www.pomagamyszpitalom.pl, na której znajdą prosty formularz umożliwiający złożenie zapytania o dostępność niezbędnych produktów. Osoby obsługujące portal odbiorą zgłoszenie, sprawdzą możliwości dostaw i wrócą do zgłaszającego z najbardziej korzystną w danym momencie ofertą. W przypadku braku odpowiedniego asortymentu przedstawiciele dostawców zapewniają, że wykorzystają wszystkie możliwości, aby udzielić szpitalom niezbędnej pomocy. Potrzebują jednak konkretnej wiedzy z konkretnej placówki i stałego kontaktu – w tym celu uruchomione zostało specjalne narzędzie elektroniczne.

„Z myślą o lekarzach oraz pacjentach łączymy siły naszych Spółek, aby zapewnić dostęp do najbardziej potrzebnych medykamentów. Zakładamy, że jeśli zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane z wykorzystaniem asortymentu Urtica Sp. z o.o. zweryfikujemy dostępność w hurtowni prowadzonej przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. lub inny podmiot, który będzie mógł odpowiedzieć na zgłoszone zapotrzebowanie – podsumowuje Prezes Bensari”.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
Wskazówki: Jak myć telefon?