Konkurs plastyczny dla dzieci Farmaceutów i Techników Farmaceutycznych!

Z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca, Polska Grupa Farmaceutyczna, w ramach inicjatywy #FarmacjaDlaFarmaceutów przygotowała dla dzieci Farmaceutów oraz Techników Farmaceutycznych konkurs plastyczny!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że minione miesiące były czasem trudnym zarówno dla nas, dorosłych, ale również dla naszych dzieci. Większa ilość pracy, więcej czasu spędzonego w aptece, przełożyły się – niestety – na mniej czasu w domu, z rodziną.

W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Państwa do zaproszenia Waszych dzieci do udziału w konkursie, który sprawi, że dzieci będą mogły zdać sobie sprawę z tego, co w czasie nieobecności w domu, robią Ich rodzice. 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz do aktywnego uczestnictwa i wspierania swoich pociech w realizacji zadania konkursowego!Prace konkursowe przyjmujemy do Dnia Taty, tj do 23 czerwca 2020 roku! Trzymamy kciuki!

Przed przystąpieniem do regulaminu zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym tutaj: REGULAMIN_KONKURSU-PGF-DZIEKUJE_MAMO_DZIEKUJE_TATO.pdf

W razie jakichkolwiek pytań – prosimy o kontakt pod adresem: farmacjadlafarmaceutow@pgf.com.pl

Aktualne informacje dot. konkursu znajdziecie Państwo na stronie www.farmacjadlafarmaceutow.pl  

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
Ministerstwo Zdrowia: rekomendacje dotyczące szczepień ochronnych w czasie pandemii COVID-19 (aktual. 17.04.2020)