Konkurs plastyczny dla dzieci Farmaceutów i Techników Farmaceutycznych!

Z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca, Polska Grupa Farmaceutyczna, w ramach inicjatywy #FarmacjaDlaFarmaceutów przygotowała dla dzieci Farmaceutów oraz Techników Farmaceutycznych konkurs plastyczny!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że minione miesiące były czasem trudnym zarówno dla nas, dorosłych, ale również dla naszych dzieci. Większa ilość pracy, więcej czasu spędzonego w aptece, przełożyły się – niestety – na mniej czasu w domu, z rodziną.

W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Państwa do zaproszenia Waszych dzieci do udziału w konkursie, który sprawi, że dzieci będą mogły zdać sobie sprawę z tego, co w czasie nieobecności w domu, robią Ich rodzice. 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz do aktywnego uczestnictwa i wspierania swoich pociech w realizacji zadania konkursowego!Prace konkursowe przyjmujemy do Dnia Taty, tj do 23 czerwca 2020 roku! Trzymamy kciuki!

Przed przystąpieniem do regulaminu zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym tutaj: REGULAMIN_KONKURSU-PGF-DZIEKUJE_MAMO_DZIEKUJE_TATO.pdf

W razie jakichkolwiek pytań – prosimy o kontakt pod adresem: farmacjadlafarmaceutow@pgf.com.pl

Aktualne informacje dot. konkursu znajdziecie Państwo na stronie www.farmacjadlafarmaceutow.pl  

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
Czy (i jak) nosić maseczki ochronne?