II część webinaru o roli Farmaceutów w czasie klęsk żywiołowych

Szanowni Państwo, zapraszamy na drugą część webinaru pt. „Farmaceuci i ich rola w czasie klęsk żywiołowych – przykłady, wyzwania i wnioski z przeszłości”, który odbędzie się w środę, 6 maja o godzinie 21:00.

LINK DO ZAPISU Z PIERWSZEJ CZĘŚCI: https://youtu.be/5eL1pL5PH28

Zapraszamy na drugą cześć bezpłatnego spotkania online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów, pt. „Farmaceuci i ich rola w czasie klęsk żywiołowych – przykłady, wyzwania i wnioski z przeszłości”.

⏰ środa – 6 maja o 21:00!

Nasi eksperci ponownie przekażą Wam dawkę wiedzy o COVID-19.
Webinar odbędzie się za pomocą Facebook Live.

Sprawdź również: www.informacjekoronawirus.pl/webinarium

Farmaceuto! Potrzebujesz wsparcia w własnych działaniach oraz interesują cię wyzwania podjęte przez farmaceutów na całym świecie?

Dowiedz się więcej o COVID-19 od naszych specjalistów!

Tematy poruszane tym razem:

– Przegląd prawodawstwa wspierającego rolę farmaceutów i aptek w zarządzaniu klęskami żywiołowymi.
– Nakreślenie wyzwań stojących przed farmaceutami w odpowiedzi na klęski żywiołowe.
– Identyfikacja wniosków wyciągniętych z udziału farmaceutów w klęskach żywiołowych.

Odpowiedzi na te i wiele innych waszych zagadnień poszukamy podczas nadchodzącego Webinaru już w najbliższą środę – 29 kwietnia o 21:00!

Swoją wiedzą podzielą się z nami specjaliści:

Sebastian Grochala – Absolwent Filologii Polskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów „PR i Strategiczne Komunikowanie w Firmach” na SGH w Warszawie. Menedżer ds. Komunikacji w Polskiej Grupie Farmaceutycznej.

dr n. farm. Piotr Merks – przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach (EPhEU). Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.


Już teraz możesz zadawać pytania, nad którymi pochylą się nasi specjaliści!
Wejdź na: https://informacjekoronawirus.pl/webinarium/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
GIS: rozszerzenie kryteriów przypadków podejrzanych o COVID-19