II część webinaru o roli Farmaceutów w czasie klęsk żywiołowych

Szanowni Państwo, zapraszamy na drugą część webinaru pt. „Farmaceuci i ich rola w czasie klęsk żywiołowych – przykłady, wyzwania i wnioski z przeszłości”, który odbędzie się w środę, 6 maja o godzinie 21:00.

LINK DO ZAPISU Z PIERWSZEJ CZĘŚCI: https://youtu.be/5eL1pL5PH28

Zapraszamy na drugą cześć bezpłatnego spotkania online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów, pt. „Farmaceuci i ich rola w czasie klęsk żywiołowych – przykłady, wyzwania i wnioski z przeszłości”.

⏰ środa – 6 maja o 21:00!

Nasi eksperci ponownie przekażą Wam dawkę wiedzy o COVID-19.
Webinar odbędzie się za pomocą Facebook Live.

Sprawdź również: www.informacjekoronawirus.pl/webinarium

Farmaceuto! Potrzebujesz wsparcia w własnych działaniach oraz interesują cię wyzwania podjęte przez farmaceutów na całym świecie?

Dowiedz się więcej o COVID-19 od naszych specjalistów!

Tematy poruszane tym razem:

– Przegląd prawodawstwa wspierającego rolę farmaceutów i aptek w zarządzaniu klęskami żywiołowymi.
– Nakreślenie wyzwań stojących przed farmaceutami w odpowiedzi na klęski żywiołowe.
– Identyfikacja wniosków wyciągniętych z udziału farmaceutów w klęskach żywiołowych.

Odpowiedzi na te i wiele innych waszych zagadnień poszukamy podczas nadchodzącego Webinaru już w najbliższą środę – 29 kwietnia o 21:00!

Swoją wiedzą podzielą się z nami specjaliści:

Sebastian Grochala – Absolwent Filologii Polskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów „PR i Strategiczne Komunikowanie w Firmach” na SGH w Warszawie. Menedżer ds. Komunikacji w Polskiej Grupie Farmaceutycznej.

dr n. farm. Piotr Merks – przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Farmacji, sekretarz generalny Europejskich Związków Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach (EPhEU). Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 11 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii. Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne.


Już teraz możesz zadawać pytania, nad którymi pochylą się nasi specjaliści!
Wejdź na: https://informacjekoronawirus.pl/webinarium/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
Wstrzymanie funkcjonowania infolinii przy portalu www.informacjekoronawirus.pl