Dołącz do Pharmacy College i rozwijaj się z nami!

Z myślą o polskim środowisku farmaceutycznym oddajemy dziś do użytku platformę www.pharmacycollege.pl stanowiącą wirtualną część projektu Pharmacy College Poland 

✅ Inicjatywa ma na celu zwiększanie kompetencji farmaceutów oraz techników farmaceutycznych a także studentów i uczniów pragnących zostać nimi w najbliższej przyszłości!

✅ Drugim celem, który sobie stawiamy jest skuteczne wprowadzenie każdego z nas do zagadnień farmacji praktycznej i klinicznej zgodnie z uznanymi wzorcami międzynarodowymi.

✅ Na stronie www.pharmacycollege.pl znajdziecie Państwo wykłady w formie podcastów, webinarów, kursów tematycznych ale również inne formy pozwalające na wszechstronny rozwój.

✅ Po zakończeniu pandemii przewidujemy powrót do organizacji spotkań, warsztatów i konferencji umożliwiających nam bezpośredni kontakt, ale póki co – musimy bazować na komunikacji i formach online.

✅ Przygotowując materiały i treści wykorzystujemy najnowsze metody kształcenia stosowane przez farmaceutów praktyków i wybitnych naukowców w kraju i za granicą.

Zapraszamy do dołączania do #PharmacyCollege!
Zajrzyjcie na stronę i zapoznajcie się z tym, co już tam na Was czeka!

Bądźcie z nami w kontakcie, ponieważ to dopiero początek naszej aktywności!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
PGF, Urtica oraz Pharmalink uruchomiły portal www.pomagamyszpitalom.pl