Dołącz do Pharmacy College i rozwijaj się z nami!

Z myślą o polskim środowisku farmaceutycznym oddajemy dziś do użytku platformę www.pharmacycollege.pl stanowiącą wirtualną część projektu Pharmacy College Poland 

✅ Inicjatywa ma na celu zwiększanie kompetencji farmaceutów oraz techników farmaceutycznych a także studentów i uczniów pragnących zostać nimi w najbliższej przyszłości!

✅ Drugim celem, który sobie stawiamy jest skuteczne wprowadzenie każdego z nas do zagadnień farmacji praktycznej i klinicznej zgodnie z uznanymi wzorcami międzynarodowymi.

✅ Na stronie www.pharmacycollege.pl znajdziecie Państwo wykłady w formie podcastów, webinarów, kursów tematycznych ale również inne formy pozwalające na wszechstronny rozwój.

✅ Po zakończeniu pandemii przewidujemy powrót do organizacji spotkań, warsztatów i konferencji umożliwiających nam bezpośredni kontakt, ale póki co – musimy bazować na komunikacji i formach online.

✅ Przygotowując materiały i treści wykorzystujemy najnowsze metody kształcenia stosowane przez farmaceutów praktyków i wybitnych naukowców w kraju i za granicą.

Zapraszamy do dołączania do #PharmacyCollege!
Zajrzyjcie na stronę i zapoznajcie się z tym, co już tam na Was czeka!

Bądźcie z nami w kontakcie, ponieważ to dopiero początek naszej aktywności!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Zeen HTML5 Video

Więcej
Ankieta nt. webinarów – oceń, zaproponuj – wypełnij i podziel się swoją opinią!